پس از چند دهه بهره گیري از رباتها به صورت گسترده در عرصه ي صنعت، زمان آن رسیده تا رویاي نویسندگان داستانهاي تخیلي به حقیقت بپیوندد و این ابزارهای هوشمند به عنوان دوست و همدم انسان، به محیط زندگي و کار روزمره ی او ورود پیدا کرده و به عنوان یک همراه و دستیار، به انسانها در فعالیتهایشان یاري رسانند. 

این رباتها، که رباتهاي اجتماعي نامیده مي شوند، ابزارهایی هستند که برای زندگی در جامعه انسان ها طراحی شده و با هدف تعامل با انسان و کمک به زندگی بهتر او، برنامه ریزی می شوند.

بهره گیری از ربات برای کمک به انسان در انجام امور زندگی، استفاده از آن به عنوان ابزاری هوشمند برای کمک به آموزش، درمان و همچنین انجام خدمات اجتماعی در اماکن عمومی و تفریحی سرگرمی از موارد قابل ذکر در حوزه رباتیک اجتماعی می باشند. بنابر تخمین های صورت گرفته در مجامع علمی بین المللی در حوزه رباتیک، در دهه آینده حوزه فعالیت در زمینه های اجتماعی و شناختی، سهم بسیار عمده ای را خواهد داشت که شرکت رباتیک اجتماعی آوا و نیما، هدف اصلی خود را توسعه این حوزه نوظهور در ایران قرار داده است.

دعوت به همکاری

شرکت رباتیک اجتماعی آوا و نیما (دکتر ربات)، از همه ی علاقه مندان به فعالیت در زمینه ی رباتیک اجتماعی و شناختی تحت عنوان کارآموز، همکار پاره وقت و همکاری پروژه ای، دعوت به همکاری می نماید.

تماس با ما

  • تلفن: ۳۳۷۱۷۵۹۱-۰۲۱
  • موبایل: ۰۹۱۲۱۴۶۵۶۱۱ (مهندس سلطانی)
  • ایمیل: info@DrRobot.ir
  • نشانی: تهران، پیروزی، خیابان مخبر شمالی، خیابان شهید تاجیک، پلاک ۱۲۸، واحد ۱.
  • کد پستی: ۹۷۳۶۱-۱۷۶۹۸

درباره ما

 

شرکت دانش بنیان رباتیک اجتماعی آوا و نیما (سهامی خاص)

با پشتوانه علمی و تخصصی گروهی از اساتید و فارغ

التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف و دیگر دانشگاه های

برتر کشور، فعالیت خود را در زمینه رباتیک اجتماعی و

شناختی در سال ۱۳۹۴ آغاز نموده است.

 

بالا